Skip to content

Arbata šlapimo takams

Damianos arbata

Damianos arbata nuo actekų laikų žinomas meilės gėrimas. Ar ji tikrai veikia kaip afrodiziakas?

Plačioji turnera tikrai nedaugeliui girdėtas augalo pavadinimas. Šis nedidelis krūmas labiau žinomas damianos pavadinimu. Ir nors jau ir Lietuvoje galime įsigyti šio augalo papildų, tačiau tikrai nedaugelis žino, kam jie skirti ir kokius negalavimus gydo.… Read More »Damianos arbata nuo actekų laikų žinomas meilės gėrimas. Ar ji tikrai veikia kaip afrodiziakas?

Juozažolės arbata

Juozažolės arbata – vaistas nuo kvėpavimo takų bei virškinimo ligų. Kodėl ją vartoti reikia atsargiai?

Juozažolė dar kitaip žinoma kaip isopas yra nuostabi prieskoninė bei vaistinė žolelė. Be to, dėl savo nuostabaus kvapo, juozažolė dažnai naudojama kosmetikoje, parfumerijos pramonėje. O dėl savo puikios išvaizdos auginama kaip dekoratyvinis augalas. Gydomaisiais tikslais… Read More »Juozažolės arbata – vaistas nuo kvėpavimo takų bei virškinimo ligų. Kodėl ją vartoti reikia atsargiai?

Asiūklio arbata inkstų akmenligei bei šlapimo pūslės uždegimui gydyti. Ką svarbu žinoti apie jos naudą ir šalutinį poveikį?

Asiūklio arbata inkstų akmenligei bei šlapimo pūslės uždegimui gydyti. Ką svarbu žinoti apie jos naudą ir šalutinį poveikį?

Kiekvienas sodininkas ir daržininkas puikiai pažįsta agresyvią ir sunkiai išnaikinamą piktžolę – dirvinį asiūklį. Maždaug nuo gegužės mėnesio vidurio jos ūgliai ima želti tai vienur, tai kitur darže, o kovoti su šia piktžole, atrodo, beprasmiška.… Read More »Asiūklio arbata inkstų akmenligei bei šlapimo pūslės uždegimui gydyti. Ką svarbu žinoti apie jos naudą ir šalutinį poveikį?

Šlapimą varanti arbata: ar ji gali pakeisti vaistus? O galbūt padės numesti svorio?

Šlapimą varanti arbata: ar ji gali pakeisti vaistus? O galbūt padės numesti svorio?

Skysčių kaupimasis organizme nėra tik nemaloni problema. Dažnai tai susiję su kitais, rimtesniais negalavimais. Todėl skiriami vaistai, kurie iš organizmo pašalina ne tik skysčių perteklių, bet išplauna ir kitas naudingąsias medžiagas. Įvertinus ligos pobūdį, simptomus… Read More »Šlapimą varanti arbata: ar ji gali pakeisti vaistus? O galbūt padės numesti svorio?

Naktižiedės arbata. Nuotr. © Jurga Creations

Naktižiedės arbata gali padėti susigrąžinti prarastą savikontrolę ir ramybę. Kuo dar ji naudinga ir kaip ruošiama?

Ar kartais jaučiatės taip lyg būtumėte praradę savo gyvenimo kontrolę? Kai atrodo, kad viskas užgriuvo vienu metu ir laikosi tik ant jūsų? Tais atvejais, kai žemė slysta iš po kojų ir reikia tvirtos atramos, ramybę… Read More »Naktižiedės arbata gali padėti susigrąžinti prarastą savikontrolę ir ramybę. Kuo dar ji naudinga ir kaip ruošiama?

Rūtų arbata – vaistas moterims ir sąnarių skausmams malšinti. Kaip ją paruošti ir kada ši arbata gali būti nuodinga

Rūtų arbata – vaistas moterims ir sąnarių skausmams malšinti. Kaip ją paruošti ir kada ši arbata gali būti nuodinga

Rūtų arbata arba rūtų nuoviras dažnai sutinkamas lietuviškoje tautosakoje. Daugelis mūsų tik iš lietuvių rašytojų kūrinių ir žinome, kad rūtų arbata egzistuoja. Ir dažniausiai mūsų žinios apsiriboja tuo, kad rūtų arbata buvo naudojama nepageidaujamam nėštumui… Read More »Rūtų arbata – vaistas moterims ir sąnarių skausmams malšinti. Kaip ją paruošti ir kada ši arbata gali būti nuodinga

Juodųjų serbentų lapų arbata – jaunystės eliksyras. Mūsų soduose slypinti gydomoji galia

Gervuogių lapų arbata – atgaivinantis ir stiprinantis gėrimas. Nauda, paruošimas ir gydomasis poveikis

Gervuogių lapų arbata – tai malonaus skonio vaistinė arbata. Ji unikali savo vaistinėmis bei gydančiomis savybėmis ir švelniu skoniu bei subtiliu aromatu. Gervuogių lapų arbata puikiai tiks tiek norintiems sušilti šaltą žiemos dieną, tiek mėgstantiems… Read More »Gervuogių lapų arbata – atgaivinantis ir stiprinantis gėrimas. Nauda, paruošimas ir gydomasis poveikis