Skip to content

Arbata nuo kosulio

Rykštenės arbata

Rykštenės arbata – gydanti „auksinės rykštelės“ galia. Gelbės ir nuo gerklės skausmo, ir nuo šlapimo takų infekcijų

Ne veltui rykštenė kai kuriomis kalbomis, o kartais ir lietuvių kalbos tarmėse, dar vadinama auksarykšte. Tikrai ne vien dėl savo ryškiai geltonų žiedų. Greičiau dėl savo efektyvių gydomųjų savybių. Nuo kokių negalavimų gelbsti rykštenės arbata… Read More »Rykštenės arbata – gydanti „auksinės rykštelės“ galia. Gelbės ir nuo gerklės skausmo, ir nuo šlapimo takų infekcijų

Juozažolės arbata

Juozažolės arbata – vaistas nuo kvėpavimo takų bei virškinimo ligų. Kodėl ją vartoti reikia atsargiai?

Juozažolė dar kitaip žinoma kaip isopas yra nuostabi prieskoninė bei vaistinė žolelė. Be to, dėl savo nuostabaus kvapo, juozažolė dažnai naudojama kosmetikoje, parfumerijos pramonėje. O dėl savo puikios išvaizdos auginama kaip dekoratyvinis augalas. Gydomaisiais tikslais… Read More »Juozažolės arbata – vaistas nuo kvėpavimo takų bei virškinimo ligų. Kodėl ją vartoti reikia atsargiai?

Serenčių arbata

Serenčių arbata. Nepatikėsite – ją gerti labai sveika. Kuo serenčių arbata naudinga sveikatai?

Serenčiai – daugeliui pažįstamos mūsų darželio gėlės. Dar vadinamos tagetėmis arba gvazdikėliais. Jie išsiskiria ne tik savo žiedais, tačiau ir ypatingu, aštroku kvapu. Jie tokie nereiklūs, kad kai kuriose šalyse, kur auga natūraliai, laikomi piktžolėmis.… Read More »Serenčių arbata. Nepatikėsite – ją gerti labai sveika. Kuo serenčių arbata naudinga sveikatai?

Baziliko arbata

Baziliko arbata – pirmoji pagalba peršalus ar karščiuojant. Kaip teisingai ją paruošti?

Daugelis puikiai žino, naudoja ir netgi augina baziliką. Tai neatskiriamas itališkos virtuvės prieskonis, puikiai derantis su makaronų patiekalais. Mėgstamas tiek šviežias, tiek džiovintas. Tačiau ar žinote, kad ne mažiau dėmesio verta ir baziliko arbata? Nuo… Read More »Baziliko arbata – pirmoji pagalba peršalus ar karščiuojant. Kaip teisingai ją paruošti?

Verbenos arbata

Verbenos arbata nerimui malšinti. Iš kurio augalo ruošiama ir kuo dar naudinga sveikatai?

Verbenos – labai dekoratyvios mūsų gėlynų gėlės. Jos džiugina savo įvairiaspalviais žiedais bei švelniu, neįkyriu aromatu ištisą vasarą iki pat vėlyvo rudens. Verbenų veislių ir rūšių yra daugybė, tačiau tik viena rūšis tinkama verbenos arbatai… Read More »Verbenos arbata nerimui malšinti. Iš kurio augalo ruošiama ir kuo dar naudinga sveikatai?

Juodųjų serbentų lapų arbata – jaunystės eliksyras. Mūsų soduose slypinti gydomoji galia

Gervuogių lapų arbata – atgaivinantis ir stiprinantis gėrimas. Nauda, paruošimas ir gydomasis poveikis

Gervuogių lapų arbata – tai malonaus skonio vaistinė arbata. Ji unikali savo vaistinėmis bei gydančiomis savybėmis ir švelniu skoniu bei subtiliu aromatu. Gervuogių lapų arbata puikiai tiks tiek norintiems sušilti šaltą žiemos dieną, tiek mėgstantiems… Read More »Gervuogių lapų arbata – atgaivinantis ir stiprinantis gėrimas. Nauda, paruošimas ir gydomasis poveikis