Skip to content

Arbata nuo depresijos

Damianos arbata

Damianos arbata nuo actekų laikų žinomas meilės gėrimas. Ar ji tikrai veikia kaip afrodiziakas?

Plačioji turnera tikrai nedaugeliui girdėtas augalo pavadinimas. Šis nedidelis krūmas labiau žinomas damianos pavadinimu. Ir nors jau ir Lietuvoje galime įsigyti šio augalo papildų, tačiau tikrai nedaugelis žino, kam jie skirti ir kokius negalavimus gydo.… Read More »Damianos arbata nuo actekų laikų žinomas meilės gėrimas. Ar ji tikrai veikia kaip afrodiziakas?

Baziliko arbata

Baziliko arbata – pirmoji pagalba peršalus ar karščiuojant. Kaip teisingai ją paruošti?

Daugelis puikiai žino, naudoja ir netgi augina baziliką. Tai neatskiriamas itališkos virtuvės prieskonis, puikiai derantis su makaronų patiekalais. Mėgstamas tiek šviežias, tiek džiovintas. Tačiau ar žinote, kad ne mažiau dėmesio verta ir baziliko arbata? Nuo… Read More »Baziliko arbata – pirmoji pagalba peršalus ar karščiuojant. Kaip teisingai ją paruošti?

Naktižiedės arbata. Nuotr. © Jurga Creations

Naktižiedės arbata gali padėti susigrąžinti prarastą savikontrolę ir ramybę. Kuo dar ji naudinga ir kaip ruošiama?

Ar kartais jaučiatės taip lyg būtumėte praradę savo gyvenimo kontrolę? Kai atrodo, kad viskas užgriuvo vienu metu ir laikosi tik ant jūsų? Tais atvejais, kai žemė slysta iš po kojų ir reikia tvirtos atramos, ramybę… Read More »Naktižiedės arbata gali padėti susigrąžinti prarastą savikontrolę ir ramybę. Kuo dar ji naudinga ir kaip ruošiama?

Rugiagėlių arbata – dangus arbatos puodelyje. Sumažins skausmą, palengvins peršalimo simptomus ir atgaivins sielą

Rugiagėlių arbata – dangus arbatos puodelyje. Sumažins skausmą, palengvins peršalimo simptomus ir atgaivins sielą

Rugiagėlių arbata – tai nuostabių dangaus mėlynumo žiedlapių galia puodelyje. Ji pasižymi gydančiomis, raminančiomis ir atpalaiduojančiomis savybėmis. Rugiagėlių arbata – ne tik vaistas, bet ir šildantis, raminantis, nuotaiką keliantis gėrimas.  Iš ko ruošiama rugiagėlių arbata,… Read More »Rugiagėlių arbata – dangus arbatos puodelyje. Sumažins skausmą, palengvins peršalimo simptomus ir atgaivins sielą

Ženšenio arbata: padės įveikti nuovargį, bei suteiks energijos. Kokių dar naudų sveikatai turi ši arbata?

Ženšenio arbata padės įveikti nuovargį bei suteiks energijos. Kokių dar naudų sveikatai turi ši arbata?

Ženšenis jau ne vieną šimtmetį plačiai naudojamas kinų medicinoje. Taip yra dėl jo antioksidacinio ir priešuždegiminio poveikio. Ženšenis, taip pat gali padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir būti naudingas vėžio prevencijai, bet juo sergant. Ženšenio… Read More »Ženšenio arbata padės įveikti nuovargį bei suteiks energijos. Kokių dar naudų sveikatai turi ši arbata?

Depresija ir nerimas: kaip padėti sau? 10 arbatų, lengvinančių šių negalavimų simptomus

Dažnas šiuolaikinės kasdienybės palydovas yra stresas. Skubame, prisiimame pernelyg daug atsakomybių, bandome būti nepakeičiami, siekiame daugiau, greičiau… Kol galiausiai mūsų smegenys ir kūnas pradeda siųsti signalus, kad tokio tempo mums per daug. Nors nerimas ir… Read More »Depresija ir nerimas: kaip padėti sau? 10 arbatų, lengvinančių šių negalavimų simptomus